Elite Model Look'14

Witajcie!

Jak w ostanim poście mogliście przeczytać; otrzymałam zaproszenie na galę finałową Elite Model Look 2014. Myślę, że większość orientuje się, że EML odbywa się corocznie (po raz pierwszy 30 lat temu), w 60 krajach świata. Zwycięstwo w EML skutkuje dwuletnim kontraktem z agencją EML oraz uczestnictwem w światowej gali, która odbędzie się w grudniu bieżącego roku.
Polska edycja odbyła się 9września o godzinie 20, miała miejsce w hotelu Double Tree by Hitlon na ulicy Skalnicowej w Warszawie. Prowadzącą była Kataryna Kępka (telewizja VIVA). Uczestniczki konkursu prezentowały kolekcje młodych polskich projektantów, a mianowicie; Anny Gregory, Roberta Czerwika, Aleksandry Król, Marty Kuby, Klaudii Cichoń i Wojtka Haratyka. Kandydatki oceniane były przez przewodniczącą jury Jennifer- May Cope EML International oraz m.in. Joannę Góra (redaktor naczelna Harper Bazaar), Agnieszkę Stańczyk (dyrektor polskiej edycji EML), Dariusz Kumosę (dyrektor agencji Model+), Emila Zawiszę (stylista Akademii Berendowicz & Kublin) czy Łukasza Sakowskiego (fotograf Akademii Fotografii). Finalnie przepustkę do międzynarodowej kariery modelki otrzymała Magdalena Polaczek, 16lat. Tegoroczną zwyciężczynie będzie można zobaczyć na okładce magazynu 'Hot' oraz na uaktualnionych zdjęciach reprezentujących platformę zlotewyprzedaze.pl

fotografie copyright mju / Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe


Na moim instagramowym profilu @vaguue znajdziecie krótkie video z samego finału!

Cała gala emitowana będzie na antenie telewizyjnej VIVA dnia 27 września o godzinie 20.00. Nie przegapcie tak prestiżowego wydarzenia ze świata mody!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz