niedziela, 13 marca 2016

straps by PROMEES

Straps by promees lingerie; co to takiego jest i z czym to się je?
W sumie od niedawna większość marek zajmujących się produkcją bielizny stawia przede wszystkim na ciekawy wygląd... ramiączek! Nie mają być standardowe, nie mają skrywać się pod ubraniem, wręcz przeciwnie, chodzi o to, aby w sposób niebanalny współgrały z biżuterią na szyi czy nawet były główną ozdobą. Osobiście szukałam odpowiedniego modelu, wzoru takowych ramiączek u kilku ich producentów; ostatecznie stawiając na PROMEES lingerie. Dlaczego? Przede wszystkim duży wybór i różnorodność; jestem przekonana, że każda z Was znajdzie odpowiedni dla siebie fason. Mniej bądź bardziej przyciągające uwagę modele, do których można dokupywać charmsy, dzięki czemu automatycznie nie potrzeba nosić naszyjników czy też jakichkolwiek łańcuszków.
Modele, które prezentuje niżej, to Chloe (zapinany również pod biustem; grubsze paseczki) oraz Grace (zdj. nr. 1). Cena poniższych ramiączek to około 40zł z przesyłką/szt.
Na dniach pojawi się również post z nowymi stylizacjami, a w międzyczasie zapraszam na zupełnie odświeżonego lookbook'a; link po prawej ;)